cb
Soru Sahibi
19 Aralık 2015 02:05

inatci oksuruk

hocam merhabalar benim 1 aydir gecmeyen inatci bi kuru oksurum var gogus doktoruna gittim film cekti temiz dedi ama gecmiyince korkuyorumm sizce ne yapmaliyimm 38 yasindayimm ve cok evhamli biriyimm yardimci olursaniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Servet Kayhan
Göğüs Hastalıkları

Öksürük inatçı ise farklı hastalıkların belşrtisi olabilir. Yeniden göğüs hastalıkları ayrıca Kulak burun boğaz ve gasteoenteroloji bölümlerine başvurmalısınız.

21 Aralık 2015 19:18