af
Soru Sahibi
25 Aralık 2015 12:19

implant diş

doktor bey merhaba 3 ay önce bir kazada 16 yasındaki bir kız cocuguna carptım ve ön üç dişini kaybetti kemikler kırıldıgı için doktorlar imlant diyorlar ama cene gelişimi devam ediyor cocugun sizce 18 beklemelimi yoksa bir sakınca yokmu birde 2 diş yapıp ortadakini köprüyle baglıyacaklarmıs sizin fiyatınız nedir acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Okay Eren
Diş Hekimi

merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun. Bu yaş için implant uygulanmasında genellikle bir sorun yoktur. Gerekirse el bilek filmi ile kemik gelişimi takibi yapılabilir. Fiyat ile ilgili olarak durumun incelenmesi için muayenehanemize bekleriz. iki implant yapıp arasına köprü uygulansa bile başka tedaviler de gerekebilir. Bu nedenle fiyatı buradan belirlemek uygun olmaz.

25 Aralık 2015 14:59