IG
Soru Sahibi
1 Eylül 2015 11:24

iltihaplı diş çekimş

Dr hanım 15 gün önce augmentinin 1000 kullandım.fakat gidip dişimi çektirmedim.tekrar iltihap ve ağrı başladı.sol alt arka dişim ve felaket sallanıyor sanki elimle çeksem çıkacakmış gibi..şu haliyle yani yeni iltihaplanmaya başlamış şu andaki durumuyla çektirmem doğru olurmu.veya tekrar antibiyotik kullanmaya başlayayımmı..teşekkür ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)

Dişiniz sallanıyorsa, antibiyotik baskılaması olmadan da dişinizi çektirebilirsiniz. Ancak çekim sonrası çok sancılı olabilir. Antibiyotik kullanmanız tekrar gerekebilir.

1 Eylül 2015 19:58