KB
Soru Sahibi
29 Ocak 2018 13:42

İlk Defa Lens Kullanımı

Merhabalar hocam,20 yaşındayım ,8 yıldır gözlük kullanıyorum ve spor ile uğraştığım için lens almak istedim lensler bugün geldi taktım zor bela :) iki sorum olacak size.İlki bulanıklık sorunu var hocam ve gözlük kadar net göremiyorum.İkincisi sola taktığım lens(toric)hafif bir kaşıntı yapıyor.Bunlar normal midir onu soracaktım.. Teşekkürler?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hasan Yeni
Göz Hastalıkları

Lensleriniz eğer tam numarası ayarlanması ise bulanıklık olabilir.Lensler göz üzerinde yabancı cisim etkisi kuruşluk yada alerji nedeniyle kaşıntı yapabilir eğer çok rahatsız ediyorsa doktorunuza müracat ediniz

29 Ocak 2018 17:50