KZ
Soru Sahibi
19 Haziran 2014 17:02

ilaçsız tüp bebek tedavisinin sartları nelerdir?

merhabalar hocam ben 10 yıldır çocuk tedavisi göruyorum 3 asılama ve 2 tup bebek tedavisi olumsuz sonuçlandı tedaviye ilk başladığımda rahimde,yumurtalıklarda adet döngüsünde hiçbir sorun yoktu ama şuan tüplerimden biri laproskopiyle alındı adet düzensizliği var yumurtalarım ilaca cevap vermiyor büyumuyorlar [eşimde herhangi bir sorun yok) acaba ilaçsız tüp bebek tedavisiyle hamile kalma şansım var mı?cevaplarsanız çok sevinirm

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Gülekli
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Zerya hanım, Keşke sizi muayene etmeden sorunuza cevap verebilseydim. Ancak maalesef bu mümkün değil. Siz ilaçsız tüp bebekden yarar görür müsünüz bunu anlamak için adetinizin ilk haftasında ultrasonunuzu yapmam gerekir. Eğer İzmir'e gelebilirseniz lütfen *** *** ** numaralı telefonumdan randevu alınız Prof Dr Bülent Gülekli

24 Haziran 2014 11:15