OY
Soru Sahibi
25 Mart 2016 15:53

ilaç kullanimi

merhaba hocam benim 3 aydan beri devam eden saç kiran problemim var daha dogrusu sakalimda var sadece AdvantanS kullandim iyi sonuç alamadim simdide Psovate losyon kullaniyorm ama hala kayda deger bi etkisini gözlemlemis degilim. hangi ilaci yada ne yapmam gerekior yardimci olabilirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Doktorunuza baş vucup sonuç alamadığınızı belirtirseniz yardımcı olacaktır. Dökülme alanına iğne tedavisi uygulanabilir. Geçmiş olsun.

28 Mart 2016 23:09