AF
Soru Sahibi
5 Ekim 2017 23:30

Ilaç kullanı mi

Selam Dr bey bel ve bacak arası için muayne oldum mr çektirdim .ve sonuç fıtık ve kaslarda erime var Fizik tedavi doktoru bana kaslarda erime olduğu için magnezinc ve yanın da D3 vitamini verdi.ve yüzmeye gitmem gerektiğini söyledi. Sizce kullanmaya başlayacağım vitaminlerin faydası normal gıdalardan daha iyi olurmu ? Saygilar

1 cevap
Cevaplar (1)

Muhakkak olacaktır. İlaçlarınızı kullanın ama sonrasında bunu doğal yiyeceklerle almak için sağlıklı, çeşitli, yeterli ve zamanında temiz gıdalarla beslenin. Ayrıca yüzmeetkili olup, sürekli yapma şansını olmadığından evde bir çalışma yapmanız gerekecek. Evde sürekli yapabileceğiniz bir egzersiz programını sürekli alışkanlık haline getirerek uygulayın. Bu şikayetlerin kalmadığını göreceksiniz.Bu konuda yardımdı olacağına inandığım ve etkili bir egzersizi size gönderiyorum. https://www.facebook.com/afyonsym/?ref=bookmarks adresinden videoları mevcut olup, sonuçları paylaşılmaktadır.

9 Ekim 2017 14:18