KH
Soru Sahibi
23 Ocak 2020 10:11

İlaç etkileşimleri

Hocam merhaba. Paroksetin maddeli ilaç apranax ve parkyn ilacıyla etkileşir mi? Bu ilaçlar birlikte kullanılabilir mi? Paroksetin kullanırken hem kimyasal ilaç hem de besin olarak nelere dikkat etmemiz gerekir. Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Atila Karaalp
Tıbbi Farmakoloji

Hasan Bey bu ilaçlar arasında önemli bir geçimsizlik bulunmamaktadır. Hekimlerinizin size önermiş olduğu şekliyle kullanabilirsiniz. Besinlerle de bir etkileşme söz konusu değildir. Sağlıklı günler dilerim.

23 Ocak 2020 17:32