AT
Soru Sahibi
16 Eylül 2015 19:39

iki defa BURUN AMELİYATI oldum,şimdi burnumda daha çok tıkanma var.

Sayın Hocam merhaba, saygılarımla , Hocam,2002 ve 2009 yıllarında KEMİK ve KONKA olak üzere iki defa BURUN AMELİYATI oldum, Ama şimdi Burnum,KURU olmasına rağmen tıkanıyor ve devamlı BURUN ÇEKİYORUM, hAVA GİRİŞİ DAR tam soluklanamıyorum, sanki gözenekler kapalı gibi, EN ÖNEMLİSİ, UYUMAKTA ÇOK BÜYÜK GÜÇLÜK çekiyorum, 3 veya 4 saat uyuduktan sonra burnum tıkanmış nefesim daralmış vaziyette uyanıyorum, Ağzım kuruyor ,Çok büyük sıkıntı var, HORLAMAM YOK, HAPŞIRIK AKINTI,KAŞINMA YOK... Şu anda NASORINSE ve TUZLU SU Kullanıyorum. DFaha önce,DESMONT ,SINGULAIR ,Kullandım ama her tarafım kurudu,nefesimi zorladı, sonra CLARINASE ve RINOCLENİL Birlikte kullandım, değişen bir şey olmadı.TOMOGRAFİ ÇEKTİRDİM, Nazal septumda sola hafif deviasyon var. Bir devlet hst.KBB Doktoruna gittim,bana ' BURNUNDA ET VAR,KURUMA VAR,ŞİŞME YAPIYOR, ve SOLDA DEVİASYON VAR, ayrıca Ameliyatlardan dolayı biraz ÇÖKME VAR , Kulağından kıkırdak alıp burnuna aktaracağım , eti RADYOFREKANS İLE alacağım, kemiği traşlayacağım ' dedi.... Başka bir ÖZEL Hastane KBB Doktoru, ' Ameliyat Önermiyorum, Deviasyon bu kadar etki yapacak durumda değil,Çökme yok, sağdaki küçük konkayı alırız ' dedi. een son gittiğim ise LEVMONT ve AVAMYS SPREY verdi, henüz kullanmadım,,ne yapacağımı şaşırmış durumdayım , SAYGIDEĞER HOCAM, Lütfen bana bir IŞIK Tutarmısınız, ne yapmalıyım,İSTANBUL - ÇATALCA DA ikame tediyorum, BAĞ KUR EMEKLİSİYİM...Cevabınızı dörtgözle bekleyeceğim...Şimdiden teşekkür ederim, Saygılarımla, Tuncay ALTUĞ

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Tuncay bey sizi görmeden yorum yapamam uzgunum

17 Eylül 2015 20:57