DD
Soru Sahibi
12 Temmuz 2016 22:33

idrarımı yaptığım zaman idrarım halen varmış gibi bir hissiyat

Merhaba hocam.Ben idrarımı yaptığımdan sonra halen idrarım varmış gibi bir hissiyat oluşuyor bende. Bu sebepten dolayı 3 üroloji uzamanına gittim ulstrason ve renki dpoler ve idrar tahlili yapmama rağmen hiçbirinde herhangi bir şey çıkmadı.Fakat bu problemim var.Hafif kum var denildi hipporin verildi birkaç gün kullandım. Bu idrar problemim den dolayı urispas verildi fakat hiçbir değişiklik olmadı malesef .Daha önce aynı sorunu yaşamıştım ilaç tedavsi ile geçmişti fakat hangi ilaçları kullandığımı hatırlamıyorum malesef. Ayrıca senede bir defa falan bende idrar yanması falan olabiliyor .Monoral ve maydonos suyu ile çok rahatlıyorum.İdrarımı yapmama rağmen halen idrarım varmış gibi hissediyorum malesef.Başka bir ilaç ile tedavi olabilirmyim yada sizin fikriniz nedir ?Yani üç ayrı hastane ve uzamana görünmeme rağmen bir şey çıkmaması ve bu sorunu yaşamam beni malesef psikolojikmen çok üzüyor.Yardımcı olursanız çok mutlu olurum

2 cevap
Cevaplar (2)

Yaş kaç, işeme testi yapıldı mı, idrar kültürü yapıldı mı, akıntılı hastalık geçirdin mi?

13 Temmuz 2016 05:45
DD
Soru Sahibi

Hocam 26 yaşındayım. Daha önce hiçbir rahatsızlık geçirmedim. Bende senede bir defa da olsa mevsimsel geçişlerde idrar yanmam olur sadece o da hemen geçer.Evet ultrason, renkli dopler ve işeme testi yaptırdım.Fakat hiçbir şey çıkması ve 3 ayrı uzamanda göründüm ve hepsinde ayrı ayrı testler ve tahlil yaptım fakat bir şey çıkmıyor. Hangi ilacı kullanabilirim hocam ?

13 Temmuz 2016 06:18

Ben fiziki olarak hastayı görmeden sanal ortamda ilaç başlamayı doğru bulmuyorum.

13 Temmuz 2016 07:13