HF
Soru Sahibi
8 Kasım 2016 23:33

İdrar hissi

Merhabalar Doktor Bey, Bir haftadır süren idrar hissi yaşıyorum. Kaşıntı yada yanma falan yok. Psikolojik mi onu da bilmiyorum açıkçası. Yurtdışındayım dönüşüm ocak o yüzden çok strese girdim. Doktora gitmem gerekir mi acaba? Yada bekleyip döndükten sonramı muayene olmalıyım. Teşekkürler, iyi çalışmalar

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

geç cevap için üzgünüm, sanırım dönmüşsünüzdür. idrar yaparken yanmanızda eklendiyse üroloji uzmanına başvurmanızı öneririm..

4 Aralık 2016 16:09
HF
Soru Sahibi

Mrb Doktor Bey ; Önemli değil , halen yurtdışındayım ocak dönüşüm . Geçmeyince mecburen burada bir kliniğe başvurdum idrar tahlili ve kan tahlili yapıldı . İdrar da bakteri olduğu söylendi ve bir hafta kullanmak üzere Bactrim verildi. Çıkan bakteriyi de labaratuara gönderip herhangi bir diğer antibyotik ihtiyacı varsa arayacaklardı. Aramadılar yani bir sorun yok gibi . Doktor bey kullandım ilaçlarımı bol bol su içiyorum. Geçti . Sadece ara ara öyle oturuyorken sanki idrara çıkmam gerekiyor gibi geliyor . Herhangi başka tahliller yaptırmama gerek var mı acaba. Çok teşekkürler iyi çalışmalar

4 Aralık 2016 20:51
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

Şimşirli ek birşeye gerek olmadığını düşünüyorum. Boş su için...

7 Aralık 2016 19:19