CC
Soru Sahibi
6 Eylül 2015 00:13

İdrar Hissi

Sayın Hocam İyi Çalışmalar, Benim sorum hiç gitmeyen idrar hissi ile ilgili. Yaklaşık 5-6 aydır ara ara azalıp artan bir his. 2 kere ürolojiye gittim idrar tahlili, elle muayene oldum. Hafif önemsiz bir iltihaplanma olduğunu söylediler ve ilaç kullandım. Ancak bu his beni dünyaya küstürdü. Sürekli idrarım ucunda gibi. Ancak yanma, ateş, gece uyanma gibi sıkıntılarım yok. Bu durum beni dünyadan soğuttu hocam. Ayrıca sağ kaburgamın alt kısmında da ağrı vardı. üst batın usg ve endoskopi oldum. antral gastrit ve reflü özafajit teşhisi kondu..Bu ağrı ile bir bağlantı olabilir mi? Benim bu hissim ne zaman geçer? yaş 30, 175 boy 80 kilo Evli bir erkeğim Çok sağolun şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Can, ÖZEFAJİT İLE HİÇ BİR BAĞLANTISI YOK Normal kültür dışında üreoplazma, klamidya , candida da bakılmalı. Bunların kültürleri farklıdır. Bazende a baktariel sistit. intersitisiel sistit olabilir.Mutlaka araştırılmalı Bu arada www.yasarozgok.com dan etraflı bilgi elde edebilirsiniz. Ben sizi bekliyorum Yoğunluğum dolayısıyla *** *** ** 38 nolu telefondan sekreterimden randevu alın Geçmiş olsun

6 Eylül 2015 00:25