ÖH
Soru Sahibi
26 Haziran 2014 00:12

IBS hakkında.

Hocam merhaba. Ben çok sık tuvalete çıkma ihtiyacı duyuyorum.Bununla beraber karın ağrısı ve sol kısımda gaz var.Her tuvalete gittiğim de yapıyorum fakat değişen bir şey olmuyor.15 Dakika sonra tekrar geliyor.1 seneyi geçkin bir süredir bu böyle.Bir ara düzenli olarak Meteospasmly kullandım.Tamamen yok olmuştu fakat şimdi yeniden başladı. Bu IBS nin belirtileri mi hocam ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sancar Bayar
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Hasan bey geçmiş olsun, öncelikle bir gastroentereoloğa görünmenizi öneririm

26 Haziran 2014 12:53