AM
Soru Sahibi
24 Eylül 2016 11:08

Hormonal eksiklik

cevabiniz için şimdiden teşekkürler testosteron testi yaptırdım sonuçlar serbest t 11.17 total t 4.02 pg/ml 8,69-54,69 ng/ml 2,*** *** ** durumum nedir doktara penis boyu ile ilgili gitmistim normalsin dedi testi ben istedim gene normal dedi ama sustanon 250 diye iğne verdi 3 adet 1 er hafta ara ile bu arada yaşım 22 boy 178 kilo 73 yardim edin lütfen sağlıklı birisimiyim psikolojik sorun yarattı zor durumdayım

2 cevap
Cevaplar (2)

Sonuçlar normal görünüyor.

25 Eylül 2016 13:26
AM
Soru Sahibi

ocam endişelerim iyice arttı spermiogram sonucum hacim 2.2 vizkosıze 20 dk spermatazoid 1cc 20 milyon total spermatazoid 44 milyon haraketli spermatazoid 30dk 40 normal sperm morfolojısı (kruger) 2 bas anomalisi 62 boyun anomalisi 30 kuyruk anomalisi 6 ileri doğru hızlı haraketli 0 doğrusal olmayan yavaş haraketli 12 yerınde haraketli 28 ne oolur yardım edin doktor bey çocuk sahibi olabilirmiyim lokosit <*** *** ** epitel hücresi<*** *** **

13 Kasım 2016 09:32

Sperm sonucunda bazı anormallikler var. Harekette düşüklük bir de normal morfoloji oranında azlık mevcut. Bazı tetkikler daha yapıp tedavi başlamak gerekebilir.

14 Kasım 2016 09:48