AS
Soru Sahibi
17 Ağustos 2022 19:55

Hormon Tahlil sonuçlarına bakar mısınız?

Doktor bey merhaba, 30 yaşında bekarım, adetlerim düzenli bir sıkıntı yok, ama cene bölgemde geçmeyen sivilceler sebebi ile kadın doğuma gittim. Kan tahlili ve ultrason istedi. Tahlil sonuçlarında referans değeri yazmadığı için yüksek mi düşük mü çok anlayamadım. TSH:2 FSH:9.21 LH:3.74 ESTRADİOL:34 PROLAKTİN:23 ultrasona haftaya gireceğim, bu tahlillerde bir sorun var mı ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Murat Öz
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Sonuçlar normal

17 Ağustos 2022 21:46