AB
Soru Sahibi
24 Ekim 2018 01:42

Hormon bozukluğu

Hocam selamlar ben batuhan avcı yıllar boyunca sizlere tedavi olmuştum kardeşim ogızhanla tedavimi bitirmek istiyorum ablamız getirirdi bizi penis boyutumuzds sıkıntı vardı ve hormon bozukluğu için hormon iğnesi ve testosteron kasesi vermiştiniz ama yıllar oldu hiç bir gelişim olmadı

1 cevap
Cevaplar (1)

Sizi hatırlayamadım, tekrar randevu alıp ister Cerrahpaşa Tıp Fakültesi internet üzerinden adıma yada sekreterimden *** *** ** dan randevu alıp gelebilirsiniz Geçmiş olsun

7 Kasım 2018 09:00