KT
Soru Sahibi
24 Haziran 2021 15:51

Holter sonuç

Hocam Merhaba! Çarpıntı şikayeti üzerine doktora gıttım ekg çekildi çarpıntı olduğu görüldü kan testi yapıldı troidler temız çıktı holter takıldı holter sonucuna gore svt denildi birde holter sonucunu sizler yorumlayabilirmisiniz Holter özet raporu ( Toplam atımların yüzdesi ) 8 ——- Supraventriküler Ektopi 26 —— averaj HR 124 —— Maks HR 161 —— Min HR 87 ——— Taşikardi 14 ——- Min RR 304 —- Maks RR 1288

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba..Holterde svt nin sayısı ve süresini görmek gerekir . Buna göre de ilaç tedavisi başlanması gereklidir. Geçmiş olsun

28 Haziran 2021 09:31