Tm
Soru Sahibi
5 Temmuz 2014 08:41

hocam uygun konu bulamadim.cok kotuyum yardim edin

Hocam ben ayak altimdaki nasirimi aldirdim .dikisler alindi ama haylA ameliyat yerinde pembe deri var..yuruyemiyorum.ayagim dahA kotu oldu.isimden atildim yuruyemiyorum die.insaatta calisiyorum.ne yapicam hocam.yardimci olursaniz cok mutlu olurum

2 cevap
Cevaplar (2)

Ameliyatınızı yapan doktor bununla ilgili ne dedi?

9 Temmuz 2014 23:31
Tm
Soru Sahibi

Doktorum ameliyat sonrasi rahat yurursun dedi.boyle oluncada tekrar gittim zamanla gecer dedi.gercektende hocam ayagimin ustune rahat basabilecekmiyim.bu arada hocam ben ameliyattan sonra parmaklarimi eskisi gibi kullanamiyorum.yururken burkulmus gibi agriyor.doktorum kas agrisi dedi ilac verdi ama 1 ay oldu daha gecmedi..cok caresizim

10 Temmuz 2014 11:27

Şikayetlerinizi çok iyi anlıyorum toparlanması için biraz daha zamana ihtiyaç var

16 Temmuz 2014 20:32