YF
Soru Sahibi
5 Ekim 2017 22:29

Hocam sorumu cevaplayabilirmisiniz

Hocam merhaba.Ben 18 yaşındayım.Benim penisimde aşırı sertleşme var ve esnekliğini kaybetmiş durumda.Bundan kaynaklı penisim tam düz değil ama ameliyat gerektirecek kadar eğride değil.Ama ben yinede tam düz olmasını istiyorum.Yani ameliyat olursam nasıl bir düzeltme işlemi uygularlar?

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, Muayene etmeden ameliyat gerekip gerekmediğini söylemek doğru olmaz, ancak belli dereceden fazla olan eğrilikleri ameliyat ediyoruz, çünkü ek bir fayda sağlamayacak bir ameliyatı yapmanın karı olmaz belki zararı olabilir. O yüzden her ameliyatta olduğu gibi kazanımları ve kayıpları tartıp , kazanım fazla olduğunda ameliyat kararı verilir. Düzeltme işlemi ise bir ameliyat tekniğidir, eğriliğin aksi yönünde penisin iç kısmında ufak kesiler yaparak dikiş atıyoruz ve eğriliği düzeltiyoruz. Bu konuda daha fazla ve doğru bilgi için yüz yüze bir görüşme ve muayene yapmakta fayda var. İyi günler.

6 Ekim 2017 08:15