bb
Soru Sahibi
13 Şubat 2014 16:14

hocam penisimin sünnet çizgisinde şişlik var ne yapabilirim, hangi ilacı kullanmalıyım?

merhaba hocam. çok zor durumdayım ne olur bana yardımcı olun. Hocam hiç geregi yokken sırf meraktan penis extender alıp penis büyütme amaçlı 2 hafta kullandım. 2. hafta gerdirme işleminin 5. saatinde penisimin çok gerildiğini hissettim ve gerdirme işlemini sonlandırdım. ama ertesi sabah uyandıgımda penis başının üst kısmında az bi pembe kızarıklık, sünnet derisinde çok tatlı kaşıntılı şişme, ve extenderin penis dibine uyguladığı basınç yapılan kısmi yerlerde ten rengi hafif kabartılar ve kaşıntı mevcut!! Normal sönük halde hafif şiş, erekte halde şişlik yok ve her zaman değil sadece dokununca kaşınıyor. Hocam bu durum beni çok korkuttu ve extender konusunda utancımdan ürolog uzmanına da danışamadım. ne olur beni aydınlatın lütfen çok korkuyorum. şimdiden teşekkürler hocam SAYGILAR...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

extendera bağlı bir deri reaksiyonu. zman içinde geçer. bir süre extenderi kullanmamanızı öneririm.

22 Mart 2014 14:17