ÇS
Soru Sahibi
6 Mayıs 2011 14:34

hocam öncelikle kolay gelsin çene problemim var alt çenem önde ameli

hocam öncelikle kolay gelsin çene problemim var alt çenem önde ameliyatıı kolay olurmu? ameliyat olduktan sonra nekadar sürer iyi olması

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Yavuz Yüksel
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

sadece alt çenemi yoksa üst çeneyide ilgilendiren bir ameliyat olurmu değerlendirmek lazım, ona göre kolay-zor denilebilir. fakat bu ameliyatlar öncesi yapılan ortodontik tedavi biraz uzun zaman alabilir zor değil ama sabır gerektiren bir tedavi süreci. gecmiş olsun.

6 Mayıs 2011 23:10