tm
Soru Sahibi
29 Eylül 2017 00:39

Hocam mrb antral noduler gastropati

YEMEKLERDEN SONRA SİSKİNLİK Karnimda yemekden sonra siskinlik oluyo kabizlik da var sabahlari mide bulantisi var su icsem bile sisiyor sizce kotu birsey varmiSa hocam endoskopi oldum sonuc ;ozefagus mukoza ve lumeni normaldi z cizgisi 38. hiatal kiskac 39.cm de gecildi kardiy retrofleksiyonda normaldi mide duvarlarinin ekspansiyon ve motilitesi normaldi fundus ve korpus mukoza ve lumen normaldi antrum mukozasi nodulerdi bx alindi4 pilor forme ve santralize idi bulbus ve post bulber bolge mukozasi normaldi tani antral noduler gastropati korkuyorum parca alindi patolojiye gonderildi kotu bisemi var

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Meral Türkmen
Dahiliye - İç Hastalıkları

Endoskopi raporunda önemli bir problem yok ama Pataloji sonucu önemli

5 Ekim 2017 21:15