TT
Soru Sahibi
24 Nisan 2011 19:35

hocam merhaba ben bugün forum bornovada yağ analiz ölçümü yaptırdım sonuç

hocam merhaba ben bugün forum bornovada yağ analiz ölçümü yaptırdım sonuçlar weıght 72.0 fat % 19.7 tat mass 14.2kg ffm 57.8 kg muscle mass 54.9 kg tbw 40.6 kg tbw %56.4 bone mass 2.9 kg bmr 7046 kj 1684 kcal metabolıc age 34 vısceral fat ratıng 6 bmı 24.9 ıdeal body weıght 63.6 degree of obesıty 13.2% hocam bu sonuçlar nasıl daha önce 4 ay önce ldl 182 di birdaha ölçtürmedim hocam sorum çaya kahveye sıfır şeker hiç kullanmıyorum tatlılarda sıfırmı olucak hangi tatlılar nekadar serbes birde hocam çavdar yulaflı tam bugday tahıllı ekmek yiyorum sabah akşam öğle kaç dilim yememiz gerekir kuaförüm yorulduğum için egzersiz yapamıyorum hocam bana bir program verirseniz sevinirim çok teşekkür ederim saygılar iyi çalışmalar sigara alkol hiç kullanmadım boy 1.70 yas 35 kg 72

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar, internetten hiç bir diyetisyen size diyet hazırlayıp atamaz, bu etik olmaz ama sorularınızı yanıtlayabilirim. tatlı konusunda haftada 1 sütlü tatlı tüketin, onun üzerine çıkmayın, kepekli ekmeklerde öğünde 1-2 dilim en fazla tüketebilirsiniz. egzersiz en azından haftada 1-2 kez 45 dk yaparsanız size yardımcı olacaktır.

25 Nisan 2011 11:46