KB
Soru Sahibi
27 Haziran 2011 18:12

hocam merhaba ben 28 yaşında cinsellik harici sağlık sorunu olmayan bir gen

hocam merhaba ben 28 yaşında cinsellik harici sağlık sorunu olmayan bir gencim 4 yıldır evliyim benim erken boşalma sorunum vardı ama performansım iyiydi bende netten araştırmalar yaptım ve bir internet sitesinde tavsiye üzerine ilaç alıp kullandım biri eromax diye bir ilaç diğeri ise kamagra jel bu ilaçları kullandım ama erken boşalmamda en ufak bir gelişme olmadı ve akisine iyi oln performansım düştü her gece ilişkiye giriyorken şimdi haftda 1/2 ye kadar düştüm ne yapabilirim neler yapmam gerek aslında bulunduğum yerde bir uroloji uzmanına gitmeyi düşündüm ""bulunduğum yerde bir tek cinsel sağlıkla ilgilli doktor olarak uroloji var"" kac kere hastaneye gittim ama utanıp doktora gidemedim hatta buraya yazarken bile acaba gercekten sizmi cevaplıyorsunuz yoksa site yöneticilerimi düşünmüyor değilim ama umarım sağlık konusunda böyle bir hareketleri yoktur sizden cevap bekliyorum zor durumdayım

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, ürolojik bir sorununuz yoktur muhtemelen, ama o tür ilaçları kullanmayın bence birazcık zamana bırakın bu konu hakkında pek yoğunlaşmayın derim, performansınız kendiliğinden düzelebilir ama düzelmezse bir cinsel terapistten destek almanızı öneririm, saygılarımla

27 Haziran 2011 21:42