DD
Soru Sahibi
23 Mart 2010 15:07

Hocam merhaba, 30 yaşındayım. Mart 2010 da sağ ve sol overden lazer laparos

Hocam merhaba, 30 yaşındayım. Mart 2010 da sağ ve sol overden lazer laparoskopi yöntemiyle 4 ve 5 cm lik çikolata kisti alındı. Operasyondan önceki Fsh değerim 17.2. Derhal tüp bebek yaptırmamız gerektiği söylenildi. Ayrıca tüp bebekte bile şansımın çok çok düşük olduğu söylendi. Sizin değerlendirmeniz nedir? Teşekür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Numan Bayazıt
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tüp bebekte başarı şansını verilen embriyonun sayısı ve kalitesi belirler. Yeterli sayıda yumurta alınıp embriyo oluşturulursa yaşınız genç olduğundan gebe kalma şansınız yüksek olur.

27 Mart 2010 11:56