.H
Soru Sahibi
24 Şubat 2011 13:15

hocam meraba bn 17 yaşında bir kzım üst damakta ön dişimin arka tarafında d

hocam meraba bn 17 yaşında bir kzım üst damakta ön dişimin arka tarafında diş büyüdü korkuyorum doktora gidemiyorum ameliyatla mı alınacak dişim nolacak bilmıyorum neden böyle oldu nasıl bır tedavı uygulanır lütfen sorumu yanıtlayın

1 cevap
Cevaplar (1)

sıkışık kalmış lateral yada kanin dişi olabilir. çıkmaya başladıysa ağız içinde dahada ortaya çıkmaya başlayacaktır. çekim yerine ortodontik tedaviylede yerine çekilebilir.

25 Şubat 2011 03:57