DM
Soru Sahibi
16 Ekim 2010 11:31

hocam meraba ben 4 aylık evliyim evlliğim birinci ayında damla şeklindeki k

hocam meraba ben 4 aylık evliyim evlliğim birinci ayında damla şeklindeki kanamadan dolayı doktora gittim sağ over da 3 cmlik basit düzgün şekilli bir yapı olduğunu söyledi şimdi 47 mm ve yine düzgün şekilli doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorum hamile kalmayı çok istiyorum ama bir türlü olmuyo ne yapmam lazım tedavi için bir sene beklemek istemiyorum doktor bu ay progynex verdi 5 gündür kullanıyorum ilk 2 gün bişiyim yoktu ama sabahları midem bulanıyor bazen başım dönüyor hamilemiyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Gökmen Sukgen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Öncelikle mutlaka gebelik testi yaptırmalısınız.sonucunda gebelik yoksa mevcut kistleriniz için endişelenmenize gerek yok bu boyutta ve görünümde kistler takipde küçülebilmektedir.

16 Ekim 2010 11:47