cm
Soru Sahibi
1 Temmuz 2015 09:28

hocam lütfen yardım edin

merhabalar, 16 aydır gün içinde gelip giden göğüs ağrılarım oluyor ama ağrıların çoğunlukla eforla ilişkisi yok otururken yatarken ayaktayken yada normal bi zamanda oluyor . bide sol kolumda bazen pazuda bazen de dirsek bölgesinde ağrı var göğüsteki ağrı genelde batma şeklinde ve küçük bi alanda 5 kere kardiyoloji bölümüne muayene oldum 5 eko sayısız ekg 1kere efor oldum sonuçlar temiz ama ağrılar geçmiyor ben mahvoldum hayatım falan. dün akşam da durduk yere elim ayağım boşaldı böyle soğuk soğuk terledim halsizleştim hemen acile gittim kan ekg falan yine bişeyin yok dediler bunlar neden olur hocam ben ölücek miyim artık lütfen bi cevap verişn bana

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İlhan Günay
Kalp Damar Cerrahisi

Öncelikle bu korkuyu üzerinizden atmanız gerekiyor. Yoksa kendi kendinize hayatınızı zehir edeceksiniz. Bahsettiğiniz ağrılar kalpten kaynaklanan ağrılara benzemiyor. Ayrıca yapılan tetkikler de normal çıkmış. Lütfen rahatlayın. Bazen boyun fıtıkları kol şikayetlerine yol açabilir. Buna bir baktırın. Normal çıkarsa Bir psikiyatri doktorundan yardım alabilirsiniz.

1 Temmuz 2015 13:02