ÇS
Soru Sahibi
23 Ekim 2021 21:40

Hocam lütfen cevap verir misiniz

Hocam merhaba sonuçlarimda -Malignite ve intraepitelyal lezyon açısından negatif -kronik servisit -Bethesda= İltihaba bağlı benign reaktif değişiklikler -Serviks / Smear Yazıyor ama doktora sorduğum da bana temiz dedi hocam neden temiz demis olabilir kronik servisit yazıyor çünkü alttan muayenede başka doktora baktırdım yara vs yok

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

geçirilmiş rahim agzı iltihabı var şimdilik sorun şikayetiniz yok ise takiplere devam edin

24 Ekim 2021 10:27
ÇS
Soru Sahibi

Yani geçmiş mi demek hocam ve rahim ağzı iltihabı akıntısı hangi renk olur tüplerimi tıkar mi çok korkuyorum çocuğum olmaz diye yara var mi peki hocam sonuçlarda doktor muayene ile görür mü iltihap var mi yok mu

24 Ekim 2021 19:03
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

iltihap geçirilmiş oldugu tetkiklerden görülüyor tüpler risk altında degil şimdilik akut iltihap durumu yok takip yeterli

25 Ekim 2021 08:21