TH
Soru Sahibi
27 Mart 2021 16:27

Hocam lütfen cevap verin

Hocam kolay gelsin buradan rahatsız ediyorum kusura bakmayın kafama birkaç soru takılmış size sormak istedim ben yakın zamanda penis eğriliğinden ameliyat olacam penil plikasyon yöntemiyle eğrilik aşağı doğru 30 35 derece sola 10 derece falan ameliyatımı yapacak doktor doçent üniversitede ben ameliyat olanların yorumlarına baktığımda bazıları 1) 2 3 defa ameliyat olmuş sizce neden olmuş olabilir 2) kimisi plikasyon yöntemi ereksiyonda çok acı veriyor diyor veriyorsa ne kadar süre verir ve ameliyattan sonra eğriliğin tekrarlama ihtimali varmı varsa neden tekrarlar 3)ameliyattan sonra sertleşme veya emilmeyen sütürlerle ilgili sorun yaşarmıyım 4)yoksa ameliyat basitmi hiç bir sorun yaşamazmıyım 5) ailemin haberi yok bu ameliyattan 6)siz isterseniz benim sorduğum sorulara cevap vermeyin ama buna cevap verin NE OLUR siz bugüne kadar yaptığınız eğrilik ameliyatlarında ne gibi sorunlarla karşılaştınız yoksa ben kafamda çokmu kuruntu yaptım Ne Olur HOCAM DEĞERLİ GÖRÜŞLERİNİZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN CEVAP VERİN

1 cevap
Cevaplar (1)

1:Genelde tek ameliyat yeterli olur, nadiren komplikasyon gelişmişse ek ameliyat gerekir 2.Erken dönemde 3-4 hafta acı verebilir sonra normale döner, plikasyonda nüks ihtimali vardır ancak çok yüksek oranda deği 3.sertleşme sorunu olmaz ancak dikişleri hissedersiniz bunun bir sakıncası yoktur 4.Ameliyat orta düzeyde zorluğu olan bir ameliyattır 5.Benim yaptığım ameliyatlarda en sık penis uç kısmında uyuşukluk ve penis boyunda 1-2 cm kısalık oldu bunun dışında bir sorun görmedim

27 Mart 2021 16:33