SR
Soru Sahibi
9 Kasım 2007 23:48

hocam internetten baktığım hpv fotograglarında kendi penisimde benzer siği

hocam internetten baktığım hpv fotograglarında kendi penisimde benzer siğiller oldugunu farkettim hocam penisin baş kısmının başlangıcında sayısı 40-50 başkısmın bütün kökünü çevreleyen siğiller var sanki baştan kopuyor gibiler büyüklükleri toplu iğne ucu kadar uçları bayaz siğiiller var sünnet olmadıgım için doktorun nasıl karşılayacagını bilmiyorum bu konuda beni bilgilendirirmisinz? bu hpv virüsümüdür ve muhtemelen hangi cinsidir riski nedir bilgilendirirseniz memnun olurum teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

bu lezyonlar görülmeden tanımlamak zor ama 40-50 tane olması pek uymuyor, ayrıca kesin tanı ve tipleme ancak patolojik inceleme ile yapılabilir.

10 Kasım 2007 13:37