YM
Soru Sahibi
22 Şubat 2016 11:53

HOCAM HEMŞİREYİM LÜTFEN CEVAPLAYIN

hocam benim sat *** *** ** bügün dr gittim bebek kalp atımı görüldü fakat kese olması gerekenden küçük dedi kafam çok karıştı ne yapmalıyım bilemiyorum bu arada claxanne 0,4 coraspin 100 progestan 200 folio kullanıyorum kıymetli gebelik 5 gebelik yasayan yok yasım 36 cevaplarsanız cok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Gülekli
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sayın Msd YLMZ Bu sorunuzu keşke sizi muayene etmeden cevaplayabilseydim. Maalesef mümkün değil. Eğer sizi muayene eden hekim ile irtibata geçip sizi aydınlatmasını sağlayamaz iseniz Kayseri'de Üniversite Hastanesi var oraya gidin lütfen Sevgilerimle Prof Dr Bülent Gülekli

24 Şubat 2016 10:07