çy
Soru Sahibi
17 Kasım 2015 18:49

hocam hayırlı günler

hocam hayırlı günler benim 6 aylık bi oğlum var gün önce 6 ay ı doldugu için katı yiyeceklere başladık iki gündür poposunda yara oluştu ankara sami ulus hastanesine götürdük ve bize popusunda darlık var ve makat deliği yerinde değilmiş dendi biz bu zamana kadar hiç gaz sıkıntısı veya kabızlık sorunu hiç yaşamadık ve iki gündür bu sorunu yaşıyoruz şimdi oğlum hastanede yatıyor ve yiyecek verilmiyor serum takıldı ameliyat olcak bu nasıl bi ameliyat yani herhangi bi zararı bi zorluğu olacakmı veya daha iyimi olcak sizin görüşünüzü almak istiyorum şimdiden çok teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Yasin bey bahsettiğniz durum çok ciddi bir durumdur. Ameliyat da özellkli bir ameliyattır. BU ameliyat çocuğunuzun ileride kaka tutması için çok önemlidir. Tecrğbeli ellerde yapılması uygun olacaktır.

19 Aralık 2015 16:27
çy
Soru Sahibi

Cevap çok geç oldu yinede teşekkür ederim özel profesör doktor muayene etti çok basit bir ameliyat oldugunu söyledi ve yaptı şuan çok iyi durumu oğlumun devlet hastanesinde çok riskli her şey olur yok karnından çıkaracaz bağırsaklarını felan dediler halbuku 30 dakikada bitti ameliyat

21 Aralık 2015 13:00
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Umarım dediğiniz gibi olur.

29 Aralık 2015 18:39