ao
Soru Sahibi
23 Temmuz 2014 06:44

hocam dişlerim biraz bozuk

hocam dişlerim biraz bozuk tel takmadan düzelmesi mümkünmü ? şeffaf plak diye bişey varmış ondan kullansam ne kadar sürede düzelir ? şeffaf plak tedavi fiyatları uygunmudur ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Remzi Ülgen
Diş Hekimi , Koruyucu Diş Hekimliği (Çocuk Diş Hekimliği)

İyi günler Oğuzhan Dişlerinin çapraşıklığını görmeden bir şey söylemek uygun değil ama yine de yardımcı olmaya çalışayım. Dişlerini tel takmadan düzelttirmen mümkün. Şeffaf plak veya takılıp çıkarılabilir araçlarla tedavi yapılabilir. Ancak çıkarılabilen apareyler düzenli kullanılmadığında tedavi geri döner. Aynı apareyi tekrar kullanabilmek için geri dönüşler yapmak gerekebilir. Bu tür tedaviler daha disiplinli hastalar için uygundur. Fiyatları hekiminizle konuşun. Sizi zorlamayacak fiyatlar vereceklerdir. Durumunuzu açıklarsanız mutlaka kolaylık göstereceklerdir. Şimdiden tedavinizin gerçekleşmesini ve mutlu olmanızı dilerim.

23 Temmuz 2014 10:12