AB
Soru Sahibi
13 Haziran 2011 17:39

hocam ben 1 ay önce anjio oldum temiz çıktı bugun evde otururken kalbimin ü

hocam ben 1 ay önce anjio oldum temiz çıktı bugun evde otururken kalbimin üstünde damar damar üstüne binmiş gibi bir kasılma oldu panikledim tansiyonum 13.80 nabız 86 çıktı kasılma 5 dakika sonra geçti bu neden olabilir çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun.Tabir ettiğiniz durumun kısa süreli bir ritm problemi olma olasılığı yüksek gözüküyor.Kısa süreli ritm problemlerin çoğu iyi seyirlidir.Stres,kahve,yorgunluk vs gibi sebepler bu duruma yol açabilir.Geçmiş olsun.

13 Haziran 2011 17:49