KB
Soru Sahibi
4 Mart 2010 23:57

hocam annem 3 gün önce endoskopi oldu endoskopi sonucuna göre lümen ve muko

hocam annem 3 gün önce endoskopi oldu endoskopi sonucuna göre lümen ve mukoza normal.Z çizgisi 38.cm de geçildi.Fuındus,korpus normal.Antrum hiperemik ödemli,antrum ön duvarda nodüler kabarıklıklar görüldü.Buradan biyopsiler alındı.J manevrasında kardia endoskopu tam olarak sarmaktaydı.Duedonum:bulbus ve post bulber normal.tanı olarak ise Hafif nodüler antral gastrit yazıyordu. Hocam biyopsi sonucunu 15 gün sonra alabilecekmişiz ama ben çok merek ediyorum inşallah kötü birşey yokturdur

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ethem Tankurt
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Sn Kiraz merak etmeyin ciddi birşey yok sadece iltihaplanma (gastrit) bulunmuş Geçmiş olsun Prof DR E Tankurt

8 Mart 2010 14:41