ME
Soru Sahibi
26 Temmuz 2010 13:52

hocam 4 yıldan beri saçda pullanma oluyor dermovate losyon kullandım vb.ler

hocam 4 yıldan beri saçda pullanma oluyor dermovate losyon kullandım vb.leri psovate iyi gelmedi kanozol şampuan ve pirdolin şampuan kullandım ne yapmam gerekiyor ellerde de kuruluk var travozal krem verdiler ama oda fayda etmiyor ne yapmam gerikir? teşekkür ederim iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Şampuanlar size faydalı olmaz. Çünkü seboreik dermatitiniz olduğunu düşünüyorum. Ben bu hallerde saçdiplerinden özel iğneler yapıyorum. Daha fazla bilgi için sabahları ( 9-11 arası )beni cepten arayabilirsiniz. Sağlıklar dilerim. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Mütehassısı) Cep tel:*** *** ** 11 ( Sabahları 9-11 arası)

26 Temmuz 2010 17:28