BU
Soru Sahibi
27 Ağustos 2015 22:14

HİPOSPADİAS

15 aylık oğlum var 17 ağustos 2015 tarihinde disnel hipospadias ameliyatı oldu şuan ameliyatın 10. günündeyiz penisin uç kısmında yara vardı yaranın bir kısmı kalkınca penisin yan tarafından iki ayrı yerden toplu iğne ucu kadar idrar fışkırıyordu şu an öyle bir şey yok.Yaranın kabuğu tamamen kalkmış durumda yalnız idrarını yeni açılan kanaldan ve penisin eski deliğinden yapıyor yeni açılan kanaldan idrar daha fazla geliyor eski delikten ise toplu iğne ucu kadar bir sızıntı var hocam bu sızıntı normal mi ilerde düzelir mi?Çişini yaparken çocuk ağlıyor ve çişini tam salmıyor nedeni nedir, ne zaman tam olarak çişini yapar? Hocam son olarak penisin yan ve kanal açılan yerinde hafif düzeyde irini benzer şeyler var bu normal midir?sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Bardak, Çocuğunuzu görmeden, ne tip bir ameliyat yapıldığını bilmeden bir yorumda bulunmak yanlış olur. Bu sorularınızı çocuğunuzu ameliyat eden Çocuk Cerrahisi Uzmanı meslektaşıma sormanızda yarar var. Saygılarımla

28 Ağustos 2015 09:36