ae
Soru Sahibi
6 Ekim 2016 22:09

hipoekoik alan

merhaba. 39 yaşındayım.muayenede ele gelen bir şey yok mamografi normal.fakat ultrason sonucumda sol memede 5x 4.5 mm boyutunda düzensiz konturlu hipoekoik alan izlenmiştir.bileteral aksiller lenfadenopati saptanmamıştır.bunun için biyopsi önerildi görüşünüzü alabilirmiyim.ne yapmalıyım.kanser çıkma ihtimali var mı teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Adnan Bulut
Genel Cerrahi

ELÇİN HANIM ,ULTRASON SONUCUNUZDAKİ TARİF EDİLEN ALANDA MUTLAKA BİOPSİ YAPILMALI,BİOPSİ SONUCUNA GÖRE KONUŞMAKTA YARAR VAR,SELAMLAR

7 Ekim 2016 17:52