AG
Soru Sahibi
30 Ocak 2019 14:03

Hipermetropi

Merhaba hocam ben gozumde batma bulaniklik bide arada kasinma ve kayma nedeniyle doktora gitmistim.goz tansiyonum dusukmus gozd3 kuruluk bide hipermetropivar dedi. Damla ve gozluk verdi .6 ay kullanacaksin dedi gozlugu. 6 ay oldu sorun hala devam ediyor ..Baska bi doktora daha gorundum oda gozluk kullanmana gerek uok arada is yaparken tv karsisinda falan tak dedi sedece sagligina dikkat et dedi.Disarı ciktigimda aydinlik gozlerimi cok yoruyor eve geldigimde gozlerim ve basim cok agriyor her seferinde odaklanincada ayni sekilde .sizce goxlugu kullanmaya devam etmelimiyim .bana onerebileceginiz bi ilac vb. var mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sinan Göker
Göz Hastalıkları

Merhaba muayene etmeden şikayetlerinize sebep olan tanıyı koymak mümkün değildir. Göz kuruluğu, kayma,hipermetrop vs tüm şikayetleriniz için kombin bir tedavi planlanabilir. Detaylı bilgi ve randevu için *** *** ** veya *** *** **'dan bize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

30 Ocak 2019 14:41