BZ
Soru Sahibi
25 Kasım 2017 19:16

Heycan kalp agrısı

Hicam 4 ay ince kalp doktoruna gittim herseyi yaptim normal.psikolojik dendi gecen dahiliyede ekg cekti.doktor.anksiyete dedi hocam bu aralar soguktan ozellikle heycanda kalbimde agri oluyir batma oluyor yanma oluyor ceneme bile vuruyor bazen yanma midemde reflu ve mide fitigim var ama hep kalp aklimda gogus kafesimde agri var ailem veni doktora goturmedigi icinde daha cok siddetleniyor ama sakinlestigimde agri geciyor kalp kirizinden korkuyorum sizcr kalo midir

1 cevap
Cevaplar (1)

ŞİKAYETLERİNİZ BİR KALP HASTALIĞINI DÜŞÜNDÜRMÜYOR. MİDENİZ....NİHAYET KAFANIZ....KALBİNİZİ RAHAT BIRAKIN.. SEVGİLERİMLE

2 Aralık 2017 09:17