ıf
Soru Sahibi
20 Mayıs 2017 23:04

heterozigot

mrb hocam 9 yildir evliyim çocuğum olmuyor üç asilama oldum biri diş gelebelik oluştu mthfr c677t tasiyiciyim bundan dolayı olabilir mi doktorum bu bir neden degildir demişti

1 cevap
Cevaplar (1)

Mthfr c677t taşıyıcılığı çocuk olmaması ile ilgili bir bozukluk değildir. Folik asit metabolizma bozukluklarına ve nadiren tekrarlayan gebelik kayıplarına yol açabilir.Sağlıkla kalın

21 Mayıs 2017 23:08