km
Soru Sahibi
15 Kasım 2018 10:08

hemoroit basur tedavisi

gunaydin hocam sizi internetten gordum hocam bende basur var 2 yil once cikti kayboldu 1 haftadir dista memede yapti 2 nohut kadar deflon 500 kullandim bu gun sabah siskinlik indi kan geliyor az az korkuyorum ne yapmam lazim hocam ben suan yurtdisinda ethopiyada calisiyom bir sirkette italyan sirketinde izinim 2 ay sonra gelecem bu sure icinde ne yapmam lazim evde geldigimde 10 izin var lazer tedavisi gecermi ameliyat tan sonra 10 icinde donmeme alzim isime lazer mumkunmu hocam bu arada ben diyarbakirliyim geldigimde direk ucakla size gelecem ameliyat sonra memmleket gidecem sadece 2 ay sonra gelebilirim hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

lazer ile hemoroid tedavisinde iyileşme süreci oldukça kısadır (2-3 gün). gelmeden önce mutlaka randevu alın. şimdiden geçmiş olsun. randevu için: https://www.ertanbeyatli.com/iletisim/

31 Ocak 2019 17:55