tm
Soru Sahibi
3 Ekim 2017 23:39

Hazimsizlik ve karin sisligi

YEMEKLERDEN SONRA SİSKİNLİK Karnimda yemekden sonra siskinlik oluyo kabizlik da var sabahlari mide bulantisi var su icsem bile sisiyor sizce kotu birsey varmiSa hocam endoskopi oldum sonuc ;ozefagus mukoza ve lumeni normaldi z cizgisi 38. hiatal kiskac 39.cm de gecildi kardiy retrofleksiyonda normaldi mide duvarlarinin ekspansiyon ve motilitesi normaldi fundus ve korpus mukoza ve lumen normaldi antrum mukozasi nodulerdi bx alindi4 pilor forme ve santralize idi bulbus ve post bulber bolge mukozasi normaldi tani antral noduler gastropati korkuyorum parca alindi patolojiye gonderildi kotu bisemi var

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bünyamin Kısacık
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Bu soru benim uzmanlık alanıma girmiyor. Ancak belirgin kötü karakterli bir suruma benzemiyor endoskopiniz. Ancak her zaman için biyopsi sonucuna göre karar vermek gerekir. Geçmiş olsun

4 Ekim 2017 09:04