KM
Soru Sahibi
31 Mayıs 2021 18:14

Hastalık için bilgi

Hocam iyi günler ben Van’dan sizin hastanızdım teşhisi siz koydunuz yanlız benim durumum çok kötü iki parmağım kangren oldu alındı iki parmak şuan tekrar 4 üncü parmak kangren oldu el cerrahisi yok Van’da yayılma olurmu Van’da romatoloji doktoru bekle dedi kendiliğinden düşer ama düşecek gibi değil cevap verirseniz beni mutlu edersiniz teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Böyle bir soruna uzaktan hakim olabilmem çok zor. Görmek ve öyle değerlendirmek gerekir

1 Haziran 2021 07:28