AM
Soru Sahibi
9 Aralık 2022 22:38

Hamilelik Olasılığı

Merhaba Hocam 29 Ekim'de erkek arkadaşımla sürtünmeli bir ilişkim oldu ama her türlü ihtimale karşı prezervatif kullandik ve sürtünmeden dolayı yırtılma kayma çıkmama olmaması içinde kayganlaştirici jelden bolca sürdük boşalma ben üzerine baskı uygulamıyorken ve prezervatif içine oldu daha sonrada devam etmedik. Bu ilişkiden sonraki ilk adetim 1 hafta gecikti zaten adet düzensizliğim olduğu için dokoturmun adet söktürücü olarak verdiği dubhastol 10 mg ı 10 gün boyunca günde iki defa içtim ilaç biteli 5 gün oldu karnıma ve belime arada sırada ağrılar giriyor ama henüz hala adet olmadım hamilelik olasılığı varmıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Vajinal birlesme olmadan hamile kalma ihtimaliniz yok. Muhte,elen adet duzensizligi nedeniyle adetiniz gecikti. Bir muddet daha beklemenizi oneririm.

10 Aralık 2022 09:48