ea
Soru Sahibi
17 Ocak 2014 06:49

hamile olabilirmiyim idrar niye kokar

merhaba. ben adettn hemen bitiminde iliskiye girdim iliskide tam bi bosalma olmadi ama biraz deymis olabilir diye norlevo ilacinin ikisini bir iliskiden 16 saat sonra ictim.6 gun sonra ara kanama basladi 4 gun surdu ara kanama bitti ara kanamayla birlikte goguslerim degisti cok sizliyor sis kahverengi halka genis ustunde benekler belli ucu buyumus bu sefer bir akinti basladi o akinti yumurta aki kivaminda kokusuz seffaf bi akintiydi. 5 gun surdu ben bunu yumurtlama akintisi olarak dusundum. bu bitti bir gun sonra bu sefer beyaz yakiskan mat koyu kivamli kokulu bir akinti basladi buda 4 gun surdu bu bitti seffaf su gibi kokysusz bir akinti basladi bir iki gun surdu ve kesildi fakat hala goguslerim cok sizliyor. idrarim da son bir iki haftadir biraz kouyu gectigimiz sali benim adet belirtilerim basladi ufaktan sancilar adet obcesi akibti sivilce ne bilim duygusallasma falan ama dun adet olmam gerekirken olamadim. normaldede duzenli adet olmam zaten. bu idrarin koyulasmasi ve hafif kokmasi beni korkuttu diger degisimlwrle birlikte hamilelok olasiligim nedir hamilel olabilir miyim lutfwen yardim edin doktora gidecek durumda degil gidemem. yorumumuza igtiyacim var

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şebnem İnal
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kanda gebelik testi yapınız. net sonucu böyle alabilirsiniz. Selamlar

17 Ocak 2014 12:29