YK
Soru Sahibi
25 Şubat 2014 22:21

hamile olabilir miyim?

hcam merhaba benim sorum;23 günde bir adt oluyorum 10 aydır evliyim adet tarihimde oynama oluyorum doktura gittim hamile olmama hiç bir engel yok bu ay adet tarihim 5 gün gecikti arada hafif lekelenmeler oldu geçen aydan beri göğüslerim şiş,ara ara da kasıklarımda ve bacaklarımda ağrılar oluyordu. bugün kanamam oldu normalde iki gün sürerken bir gün bile sürmedi bu duruma göre kanamam varken gebelik testi yapabilir miyim?eşimle tedaviye başlıycaz ben 40 eşim 43 yaşındayız tedavi süreçlerini anlatır mısınız?şimdiden teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Alev Altunbay
Kadın Hastalıkları ve Doğum

kanamanın ilk gününden itibaren 14 üncü gün yumurtlama günüdür. 40 yaşından itiberen yumurtlama çok düşer. Sizin Tüp bebek merkezine gitmenizde yarar var. Çünki yaşınız ilerlemiş daha fazla geç kalmayın. ALEV ALTUNBAY

25 Şubat 2014 23:38