AE
Soru Sahibi
3 Ağustos 2020 14:24

Hamile miyim

Hocam merhabalar. Şüpheli ilişkinin üzerinden 28 gün geçti ve ilişkiye girdiğimiz gün regl olmam gerekti fakat hâlâ olmadım. Yani reglim 28 gün gecikti ve 5 gün içinde 2 ayrı ve 2 gün aralıklarla gebelik testi yaptım negatif çıktı. Kan testi için uygun olamadığım için bu yolu denedim bu durumda sonuca ne kadar güvenebilirim. Hâlâ adet olmuyorum ama 2,3 gündür ara ara lekelenmeler oluyor fakat o kadarla kalıyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Aysu Nida Dai
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebe olduğunuzu düşünmüyorum ama kandan Bhcg baktırırsanız kesin sonuç alabilirsiniz

3 Ağustos 2020 23:53