OE
Soru Sahibi
25 Ocak 2019 18:25

Hamile kalır mıyım

Merhaba erkek arkadaşımla çıplak bir sürtünme yaşadık ve sadece bir kez içime girdi bekaretimi bozdu devamını getirmedik boşalmadı ama zevk suyunun içinde sperm olduğu ve hamile kalınabilceği söyleniyor zevk suyu geldi mi ne zaman gelir bilmiyorum ama eğer geldiyse hamile kalma riskim var mı dediğim gibi boşalma olmadı ve reglme 10 gün kala yaşadık 2şubatta regl olcağım gösteriyor ama zaten düzensiz tam düzen oturmamıştı yinegecikme yaşarsam kesin hamilelikten midir lütfen cevap verin

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Duygu Özkale Okyay
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, Evet zevk suyu ile hamilelik olabilir. Adetiniz gecikirse test yapmanızı öneririm

28 Ocak 2019 10:24